Kolejne nowości w terapii dzieci – piłka sensoryczna do masażu.

Kolejne nowości w terapii dzieci – piłka sensoryczna do masażu.

W naszym Centrum nigdy nie stoimy w miejscu i zawsze dużo się dzieje! Szybkim krokiem zbliżamy się do końca naszych turnusowych zmagań. Tym razem dostaliśmy do przetestowania kolejną nowinkę – wibrujący rollball, który idealnie sprawdza się jako sensoryczna piłka do masażu naszych małych klientów.

Piłka, którą dostaliśmy działa w trzech trybach, więc można dostosować jej moc do pacjenta oraz części ciała, na którą zamierzamy oddziaływać, jest intuicyjna i łatwa w obsłudze, dlatego od razu przypadła nam do gustu! Zresztą nie tylko nam! Nasi mali Zawodnicy również wyglądali na zadowolonych. Poniżej przedstawiamy Dominika, który dzielnie podjął się przetestowania naszego nowego sprzętu na własnej skórze. Dziękujemy naszemu małego testerowi za to poświęcenie :D!

Dominik i jego pierwsze doświadczenie z wibrującą piłką sensoryczną.

Wydaje nam się, że nasz mały pacjent wygląda na zadowolonego, a nasz nowy nabytek można spokojnie zacząć stosować w terapii innych dzieci. Piłeczka ta nie tylko nadaje się do masażu, można dzięki niej również urozmaicić terapię – można ją łapać, turlać, ćwiczyć paluszki a dodatkowo doświadczać wrażeń sensorycznych w postaci wibracji! Już nie możemy się doczekać, aż pokażemy ją kolejnym naszym Zawodnikom!

 

Zostaw komentarz