Cena

Kategorie

Kolor

Rozmiar

Materiał

Masażery dla dzieci

Urządzenia do masażu tkanek głębokich sprawdzające się w terapii zarówno dzieci, jak i dorosłych. Bezpieczne i wygodne sprzęty, które z pewnością usprawnią pracę terapeuty i uefektywnią proces rehabilitacyjny.

Masażery dla dzieci stanowią uzupełnienie różnego rodzaju leczenia w fizjoterapii. Są one w pełni bezpiecznymi urządzeniami. Ich siłę nacisku i moc wibracji bez trudu da się wyregulować. Głównie wykorzystywane są jako masażery dla dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami. Można również je stosować nawet u najmniejszych pacjentów.

Zaburzenia integracji sensomotorycznej

Masażery wibracyjne dla dzieci wytwarzają pewnego rodzaju stymulację mięśni głębokich i czucia powierzchownego. W sposób manualny nawet najlepszy terapeuta nie jest w stanie oddziaływać tak na mięśnie malucha. Wykorzystanie masażera w walce z napiętymi mięśniami pozwala na dużo szybsze osiągnięcie efektów, co w terapii cieszy najbardziej każdego pacjenta.

Masażery terapeutyczne dla dzieci – łatwa obsługa w domowym zaciszu

Masażery terapeutyczne dla dzieci świetnie sprawdzają się w domowym zaciszu. Są bardzo łatwe w obsłudze, dlatego rodzice po krótkim instruktażu ze strony fizjoterapeuty mogą samodzielnie z niego korzystać w domu. Masażery rehabilitacyjne dla dzieci to bardzo intuicyjne urządzenia. Osoby, mające z nimi styczność po raz pierwszy, nie mają większych problemów z ich obsługą. Akcesoria przez nas prezentowane można z powodzeniem stosować u małych dzieci. Mają one niewielkie rozmiary, a dodatkowo są bardzo ciche. Urządzenia występują w wielkości kompaktowej, co oznacza, że można je zabrać dosłownie wszędzie. Co więcej, posiadają regulację częstotliwości wibracji. Przed użyciem masażera rehabilitacyjnego, należy skonsultować to z fizjoterapeutą. Bez wątpienia jednak pozostaje fakt, że urządzenie jest pomocne w uzyskaniu dużo lepszych i szybszych wyników podczas terapii.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14