Cena

Kategorie

Kolor

Rozmiar

Waga

Materiał

Sprzęt do rehabilitacji dzieci

Ofertę i dobór sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci oparliśmy o wieloletnie doświadczenia terapeutyczne Centrum Rehablitacji Libold, wraz z którym realizujemy projekt szkoleń, turnusów rehabilitacyjnych i sprzedaży wysokiej klasy sprzętu pomocnego w fizjoterapii i rehabilitacji dzieci.

W tej kategorii znajduje się wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci, który pochodzi od znanych i cenionych producentów. Proponujemy m.in. elektrostymulatory, masażery, łańcuchy funkcjonalne, piłki do ćwiczeń, odważniki, a także wiele innych. Warto również wspomnieć o rozmaitych akcesoriach do przechowywania. Stale rozszerzamy nasz asortyment, tak aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Zapewniamy atrakcyjne warunki zakupu, a także korzystne ceny.

Wysoka funkcjonalność sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci

Proponowany przez nas sprzęt do rehabilitacji dzieci można bez większych trudności dopasować do indywidualnego przypadku. To produkty cechujące się podwyższonym poziomem funkcjonalności, co przekłada się na szeroki zakres zastosowań. Opisywany sprzęt do rehabilitacji neurologicznej może być wykorzystywany zarówno w profesjonalnych ośrodkach, jak i warunkach domowych. Należy jednak pamiętać, że terapia jest skuteczna wyłącznie wtedy, gdy została trafnie dopasowana do możliwości oraz potrzeb pacjenta.

Ergonomia użytkowania sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci

Urządzenia i akcesoria rehabilitacyjne dla dzieci znajdujące się w naszej ofercie gwarantują najwyższy stopień ergonomii. Zyskały one przychylną opinię nawet doświadczonych specjalistów. Wysoki komfort użytkowania to kolejna zaleta. Rehabilitacja funkcjonalna przeprowadzona przy użyciu profesjonalnego wyposażenia może nieść za sobą wiele pozytywnych efektów. Bardzo często jest ona zalecana po przebytej operacji, czy też zabiegu. Masz problem z doborem odpowiedniego produktu? Skontaktuj się z naszą obsługą, która udzieli Ci kompleksowego wsparcia.

Wyświetlanie 1–24 z 74 wyników

NOWY SPOSÓB NABYWANIA ZDOLNOŚCI REAGOWANIA.

Reaxing jest pierwszą firmą na świecie, która opracowała metodologię ćwiczeń i szereg produktów w oparciu o technologię nagłego impulsu dynamicznego (ang. Sudden Dynamic Impulse). Trening Reaxing jest pierwszą i jedyną metodą na świecie, która polega na stopniowym uwalnianiu monitorowanych impulsów świetlnych, dźwiękowych i dotykowych oraz/lub generowaniu nagłych zakłóceń ruchu. Sportowiec lub pacjent jest zmuszony do szybkiego aktywowania reakcji nerwowo-mięśniowych. Nieprzewidywalność w ramach tej metody zwiększa skuteczność treningu do znacznie wyższego poziomu pod kątem zarówno jakościowym, jak i ilościowym. W rezultacie poprawia się skuteczność uprawiania sportu oraz metabolizm, szybkość reakcji mięśniowej oraz zdolność regeneracji po kontuzjach, przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka urazów. Trening Reaxing charakteryzuje się różnorodnością i w prosty sposób można go dostosować do kondycji i siły osoby ćwiczącej. Te cechy sprawiają, że jest odpowiedni praktycznie dla każdego.