Cena

Kategorie

Kolor

Rozmiar

Elektrostymulatory dla dzieci

Elektrostymulatory wykorzystywane w terapii dzieci. Zapewniają bezpieczną stymulację mięśni zarówno hiper-. jak i hipotonicznych. Łatwość i intuicyjność w obsłudze sprawiają, że urządzenia te po konsultacji z fizjoterapeutą można stosować w domu, jako uzupełnienie rehabilitacji, w celu ulepszenia efektów terapeutycznych.

Elektrostymulacja u dzieci poprawia efektywność przeprowadzonych ćwiczeń oraz treningów. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie bezpieczne urządzenia, które spełniają szereg rygorystycznych norm oraz standardów. Elektrostymulacja funkcjonalna polega na pobudzaniu mięśni oraz nerwów w celu wywołania ruchu, czy też pożądanych zachowań. Dzięki temu proces rehabilitacji będzie przebiegał sprawniej i skuteczniej. Oczywiście musi on odbywać się pod okiem doświadczonych profesjonalistów.

Elektrostymulatory dla dzieci – szeroki zakres zastosowań

Prezentowane urządzenia gwarantują szeroki zakres zastosowań, a więc wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Elektrostymulacja w terapii dziecięcej może stanowić uzupełnienie leczenia logopedycznego, czy też ortodontycznego. Wykorzystuje się tutaj prąd o bardzo niskim natężeniu. Elektrostymulacja w logopedii może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę w sytuacjach, gdy pacjent cierpi na rozszczep wargi, czy też podniebienia. Jest ona również wskazana po przebytych operacjach.

Certyfikowane urządzenia

Produkty znajdujące się w naszej ofercie posiadają niezbędne certyfikaty jakości. Elektrostymulacja pediatryczna często stosowana jest po odnotowaniu znaczących opóźnień w rozwoju mowy. Do innych wskazań zalicza się m.in. mówienie przez nos, zaburzenia artykulacji, niedosłuch, wysiękowe zapalenie uszu, problemy z przełykaniem pokarmów, krztuszenie się podczas jedzenia, a także wiele innych. Elektrostymulacja podniebienia miękkiego przebiega całkowicie bezboleśnie, a więc nie trzeba obawiać się dyskomfortu.